I ng. Iveta Nedomová - Jednatelka  Neustále hledám možnost, jak podtrhnout ženskost v našich duších a jak neklesat na mysli z toho, co nám bylo přiděleno do vínku. Oblékám naše těla vtipně a pohodlně, a přitom se snažím vnášet do našeho nitra dostatek sebevědomí, abychom byly schopny překonávat úskalí života s větší chutí a silou. Dámy, věřte mi, čas je spravedlivý ke každému a je na nás, jak se s tím popereme. "ZÍTŘEK JE DNEŠEK, KTERÉHO SES VČERA TOLIK BÁL. A VIDÍŠ, NIC SE NESTALO"

Ing. Iveta Nedomová - Jednatelka

Neustále hledám možnost, jak podtrhnout ženskost v našich duších a jak neklesat na mysli z toho, co nám bylo přiděleno do vínku.

Oblékám naše těla vtipně a pohodlně, a přitom se snažím vnášet do našeho nitra dostatek sebevědomí, abychom byly schopny překonávat úskalí života s větší chutí a silou.

Dámy, věřte mi, čas je spravedlivý ke každému a je na nás, jak se s tím popereme.

"ZÍTŘEK JE DNEŠEK, KTERÉHO SES VČERA TOLIK BÁL. A VIDÍŠ, NIC SE NESTALO"

Keks - Supervisor  Keks nám celý den leží po boku. Spí, aby měla energii na další odpočívaní. Také se ujišťuje, že děláme všichni to, co máme a zároveň jí přitom dopřejeme dostatek pozornosti. Detaily: Čivava - Dlouhosrstá Hmotnost - Asi jako morče Věk - 2 roky člověčí Záliby - Spánek, Relaxace, Odpočinek, Jídlo, Štěkot

Keks - Supervisor

Keks nám celý den leží po boku. Spí, aby měla energii na další odpočívaní. Také se ujišťuje, že děláme všichni to, co máme a zároveň jí přitom dopřejeme dostatek pozornosti.

Detaily:

Čivava - Dlouhosrstá

Hmotnost - Asi jako morče

Věk - 2 roky člověčí

Záliby - Spánek, Relaxace, Odpočinek, Jídlo, Štěkot

035.JPG

Přírodní materiály

011.JPG

Oblékáme všechny velikosti

iveta 7 006.jpg

Ruční výroba v tuzemsku

"Jsem češka, proto čerpám inspiraci z našich dějin, jak výtvarnou, tak rukodělnou."

"Jsem češka, proto umím oblékat ženy slovanských tvarů."

O NÁS

Česká firma NEDOMOVA S.R.O. je výrobcem módy z čistě přírodních materiálů. Svoji činnost započala v roce 1994. Zakladatelkou firmy je Ing. Iveta Nedomová. V roce 1988 absolvovala na VUT Brno fakultu stavební. Jejím koníčkem byly výtvarné techniky a řemeslná výroba zaměřená na textil.

Základem tvorby je návrat k přírodě. V prvních letech se naše firma specializovala na pletenou vrstvenou módu (některe modely můžete stále zahlédnout v ulicích Prahy, Brna a i Vrchlabi).

Postupem času jsme do škály materiálů, které používáme, přidaly také běžnější tkané látky, které nám dovolí větší variabilitu v navrhováni a tvorbě nových modelů. Oděvy se dobře kombinují a mají dlouhou životnost. 

Předností našeho oblečení je velmi snadná údržba, která šetří čas i peníze. 

Odlišností této firmy je neobvyklý přístup k prodeji - individuální jednání se zákazníkem. Snažíme se plně vyhovět očekávání zákazníka, kterému nenutíme náš názor, ale provedeme ho od nápadu přes návrhu až k realizaci.

Šijeme také na objednávku - mezi naše služby patří tvorba originálních návrhů pro jednotlivce i skupiny.

Žádná svatba pro nás není problém.

V našem obchodě, MÓDA PŘÍRODNÍCH VLÁKEN, si můžete prohlédnout všechny modely, nechat se přesně změřit švadlenkami, objednat si oblečení na míru a zpříjemnit den úžasnou atmosférou.

 

"U mne v obchodě se občas zastaví čas. Vypijeme si spolu šálek čaje, popovídáme o životě a "nakopneme" energii k dalšímu bytí.

Budete ode mne odcházet spokojená, sebevědomá a plná síly."

Ing. Iveta Nedomová